Poradnik diagnostyki: Klimatyzacja pojazdów samochodowych

Gaziński Bolesław
 Klimatyzacja pojazdów samochodowych
Numer katalogowy: 1751132
liczba stron: 233
okładka: miękka
Wydawnictwo: Systherm
wymiary: 176 x 176 mm
Czas dostawy: 24h
Cena detaliczna: 90,00 zł
Cena: 85,50 zł (rabat: 5%)Poleć znajomym:


Opis książki

Wydawnictwo SYSTHERM pragnie udostępnić Państwu kolejną publikację z zakresu transportu samochodowego, mianowicie: "Technika klimatyzacyjna dla praktyków. Klimatyzacja pojazdów samochodowych". Jest to pierwsze takie opracowanie na rynku polskim napisane przez zespół polskich autorów (z Krakowa, Łodzi, Warszawy i Poznania).
Mamy nadzieję, że książka trafi w zainteresowanie czytelników i wypełni lukę informacyjną w krajowym piśmiennictwie specjalistycznym w zakresie klimatyzacji pojazdów. W poradniku zawarto zarówno teoretyczne podstawy procesów zachodzących w układach klimatyzacji, szczegółowo omówiono poszczególne podzespoły układu, jak również zamieszczono informacje praktyczne dotyczące diagnostyki oraz obsługi.
Pozycję tę kierujemy do firm i osób związanych z branżą klimatyzacyjną i samochodową zainteresowanych teoretyczną i praktyczną stroną problematyki. Liczymy, że zyska także uznanie wśród naukowców, studentów i uczniów kierunków związanych z motoryzacją.

Udostępnij


Kody Usterek pl, książka diagnostyczna Klimatyzacja pojazdów samochodowych, naprawa samochodu, motocykla, książki Autodata
Strona główna |  Odbiór osobisty |  Kontakt  |  Koszyk